Adana’da olup da adana kebabı yememek mümkün değildir. Adana’nın geleneksel meşhur yemeği adana kebaptır. Adana kebabı yiyebilecek en iyi restoranlardan biri adından da anlaşılacağı gibi Adana restaurant olmaktadır. Adana restaurant 1998′ den beri hizmet vermektedir.

Bunca yıl misafirlerin en sevdiği lezzet kıvamını tutturmayı başarmıştır. Adana restaurant her zaman güvenilir et ürünlerini ikram etmektedir. Et ürünlerinin içinde hiç bir katkı maddesi yoktur. Herkesin güvenerek yiyeceği yüzde yüz et kullanılmaktadır. Bu restoranın diğerlerinden farkı sadece adana kebap değil diğer yemeklere de öncelik verilmesidir. Çünkü her müşteri kırmızı et sevmeyebilir. Ya da ailecek gelinen bir restoranda herkesin aynı şeyleri seveceği kesin olmayabilir. Bu nedenle Asya Kebap Restaurant birçok yemek ve tatlı çeşitliği sunmaktadır. Asya Kebap; But Servis, Şiş Kebap, Pizza, Etli Pide, Kaşarlı Pide, Çiğköfte, Lahmacun, Pirzola, Sucuk Servis, Adana Kebap gibi birçok lezzetin yanında alternatif salata çeşitleri ile sizlere muhteşem bir aile akşamı yaşatmayı planlıyor. 

Bu doğrultuda müşterilere sevdikleri bütün yemekleri sunmaktadırlar. Adana restaurant pizzadan tavuk şişe kadar birçok ürünü menüsünde sizler için bulundurmaktadır. Kırmızı et sevmeyenler için pizza ve tavuk çeşitleri bulunmaktadır. Adana kebabın dışında yine pirzola gibi kırmızı etli seçenekler bulunmaktadır. Bunların yanın da çeşit çeşit ikramlar ve mezeler de bulunmaktadır. Yine pide lahmacun gibi klasik lezzetlerde menülerde mevcuttur. Burada sadece yemeklere değil bu yemeklerin sunumlarına da dikkat edilmektedir. Sunumlarda özel ikramlar kullanılmaktadır.

En önemlisi belli kesimlere değil her kesimin damak zevkine hitap eden bir mutfağının olmasıdır. Deneyimli aşçılar sayesinde her zaman aynı lezzet hiç değişmeden misafirlerin önlerine sunulmaktadır. Bütün yasal izinleri olan ve güvenilir hizmet veren adana restoran her geçen gün kendini geliştirerek yeni menüler oluşturmaktadır. Yemeklerin sonrasında tatlı yemeden olmazdı.

Yine özel tatlılar misafirlere ikram edilmektedir. Bu restorana gitmek isteyenler Asya kebap sayfasına girerek bilgi alabilirler. Dileyenler önceden rezervasyon yaptırarak rahatça yemeğe gelebilirler. Yemekler hakkında bilgi almak isteyenler internet sayfasına girerek bütün yemeklere ulaşabilirler. İletişim numaralarından da arayarak rezervasyon yaptırabilirler.